Sale!

کتاب تخصصی CASP+ CompTIA Advanced Security Practitioner Practice Tests

Original price was: تومان907.200.Current price is: تومان25.000.


عضویت در خبرنامه فقط برای اعضای سایت امکان پذیر خواهد بود. ابتدا عضو شوید.

Description

کتاب تخصصی CASP+ CompTIA Advanced Security Practitioner Practice Tests با رویکرد دوره CASP+ از مجمع CompTIA قابل عرضه می باشد.

همانطور که می دانید CompTIA مخفف Computing Technology Industry Association بوده و یک مجمع بازرگانی ناسودبر می‌باشد. بعدها برای آنکه سهم رو به گسترش این مجمع در تجارت صنعتی کشور آمریکا بهتر معنا پیدا کند، به نام کنونی تغییر نام داده شد.

پس از گسترش فزاینده علوم رایانه‌ای در دهه ۱۹۹۰، کامپتیا نیز برای دربرگیری نیازهای رو به گسترش تجارت، فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گوناگون افزایش داد. این مجمع همچنین در زمینه فناوری اطلاعات اقدام به ارائه گواهی نامه حرفه‌ای نیز می‌نماید.

کتاب CASP+ CompTIA Advanced Security Practitioner Practice Tests مجموعه ای از تست های تمرین نفوذ در مباحث امنیت شبکه و امنیت فناوری اطلاعات می باشد.

این کتاب توسط Tanner, Nadean H نوشته شده است. به زبان انگلیسی بوده و در سال 2021 منتشر شده است. دارای 403 صفحه و در قالب فایل PDF می باشد.

این کتاب مختص افرادی در نظر گرفته شده است که قصد آزمون در دوره های CASP+ CAS-004 را دارند. همچنین این کتاب جهت فعالیت های پژوهشی در زمینه ترجمه و تالیف دارای ارزش و بار علمی بسیار بالایی است.

هم اینک با پرداخت آنلاین وجه آن می توانید به صورت آنی این کتاب را در قالب فایل PDF دانلود نمایید.

کلیه ی درآمد حاصل از فروش فایلها، صرف تهیه مقالات و چاپ کتب علمی و دانشگاهی خواهد شد.

نظرسنجی کتاب تخصصی CASP+ CompTIA Advanced Security Practitioner Practice Tests

Additional information

فرمت کتاب

PDF

شابک

1119813050

زبان

English

تعداد صفحات

403

سال انتشار

2021

Leave a Reply

بدون دیدگاه

Leave a Reply

فیسبوکتوئیترلینکدینتلگرامواتساپاینستاگرام